НАЈЛУДИОТ ТИКТОКЕР!

0 Просмотры
Издатель
INSTA: @nikxvaperr
Поздрав на сите!Јасум Никикс! Доколку не сте "Sub" што чекате?станете дел од NikiksFam најаката фамилија во "Охрид" a, и пошироко "Верувајте"

????PC Specs:

???? Graficka: Nvidia GTX 1650
Processor: Ryzen 5 2400g
Ram: 16 GB
Maticna: AsRock
SSD: 240GB
Hard Disk: 1
Категория
Семейное кино
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика